baslik img

ETİKET TASARIM

Tasarım, etiket çalışmalarımızda, teknik üstünlük ve imkanların yanı sıra, işin kalitesine büyük katma değer ekleyen önemli bir süreçtir. Bu süreçte, ürününüz üzerinde tüketici odaklı yaratmak istediğiniz etkiyi, sizi dinleyerek ve anlayarak en iyi şekilde sürdürmek ve hedefinize yönelik çalışmalar yapmak en büyük amacımızdır.

baslik img

RENK YÖNETİMİ

Renk Koordinasyonu: Üretimimizde tasarım aşamasından baskı sonuna kadar devam eden bir renk yönetimi uygulanmaktadır. Kullandığımız d50 x-rite aydınlatma kabini, x-rite spectrophometre cihazı ve eizo ekran gibi yüksek teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli tasarım ekibimiz ile sizlere en iyi baskı sonuçlarını verebilmek için çalışmaktayız.

Kayıtlama: Hazırlanan tüm renklerin, renk uzayındaki koordinatlarını veren, Lab değerlerini kaydediyoruz. Bir sonraki siparişinizde bu Lab değerlerini göz önüne alarak aynı standartta ve kalitede üretim yapıyoruz.

Aydınlatma: Tüm üretim alanlarımız gün ışığı ile aydınlatılmaktadır. Bu sayede kusursuza yakın bir renk uyumu ile üretim yapabilmekteyiz.

baslik img

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Deneyimli ve her biri kendi alanlarında uzman müşteri temsilcilerimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla müşterilerimize yaklaşıyoruz. Doğru ürünü doğru zamanda müşterilerimize ulaştırıyoruz.

baslik img

TAKİP EDİLEBİLİRLİK

Kullandığımız ERP yazılımı sayesinde, deneyimli müşteri temsilcilerimiz; ekranlarında siparişlerinizin üretimdeki her aşamasını takip edebiliyor, müşterilerimizin soru ve taleplerine anında cevap veriyoruz.

baslik img

HIZLI ÜRETİM

Yüksek üretim kapasitemiz, hacimli hammadde stok yapımız, deneyimli kadromuz ve yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipman parkımız ile yüksek sayıdaki sipariş adetlerinize cevap verebilip, her tip etiket ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde üretiyoruz.

baslik img

KALİTE KONTROL

Üretim aşamasında ve sonrasında kalite kontrol hassasiyetimiz, bizi ayıran en önemli özelliklerimizden biridir. Özellikle ihracata yönelik olan müşteri portföyümüzün taleplerine göre bir ürünü mutlak suretle bir çok aşamada kontrolden geçirmeden müşterilerimize sunmuyoruz. Olası hata ve eksiklikleri müşteriye ulaşmadan absorbe ediyor ve mükemmel sonuca ulaşmadan işi sonlandırmıyoruz.

baslik img

PAKETLEME

Sipariş hakkında her türlü detayı içeren açıklayıcı stickerlar kullanarak, kaliteli ambalaj ve paketleme malzemelerimiz ile kutulama ve paketleme yapıyor, size siparişlerinizi hasarsız ve firesiz ulaştırıyoruz.

baslik img

TESLİMAT

İstanbul içinde terminlerinize uygun bir şekilde kendi dağıtım ağımızla, İstanbul dışı için her bölgede en hızlı hizmeti veren kargo firmaları ile çalışıyoruz. Yurtdışı gönderilerinde ise anlaşmalı olduğumuz global kargo şirketleri ile müşteri tercihine göre kara veya hava yolu seçenekleri sunuyoruz.